STREFY

Beauty

Nadmiar słońca nam niestraszny! Uczymy pielęgnować swoje piękno, poznajemy techniki i metody dbania o urodę. Wszystko wykończymy lekkim transparentnym pudrem i pociągniemy idealną maskarą.

Design

Trendy w DIY, nowe pomysły na wnętrza? A może inspiracje w projektowaniu i najciekawsze rozwiązania technologiczne? Mamy to wszystko w strefie majsterkowania, planowania, rysowania i składania!

Gaming

Bez względu na to, czy grasz jako paladyn, czy wolny strzelec. Czy pole bitwy oglądasz z wnętrza czołgu, czy z perspektywy rekruta. W strefie gamingowej zwiększysz doświadczenie. Tylko pamiętaj, aby przed wyruszeniem na See Bloggers zebrać drużynę.

Finanse

Zarekomendujemy, doradzimy, pomożemy zaplanować. Dzięki wiedzy naszych ekspertów przekonasz się, jak skutecznie oszczędzać, planować budżet i rozsądnie zarządzać wydatkami.

Kulinaria

Mistrzowie sztuki kulinarnej czekają na ciebie i chętnie pokażą, jak z kilku składników przygotować najpyszniejsze dania i desery. Szykuj noże, patelnie, deski do krojenia i talerze, bo będzie gorąco!

Moda

Jak kupować, żeby nie być zmuszonym skręcać kolejnej ogromnej szafy? Dowiedz się, jak dobrać stylizację odpowiednią do aury, okazji, nastroju i tych fantastycznych butów, które udało ci się ostatnio upolować.

Motoryzacja

Pamiętasz o włączeniu świateł mijania? W strefie motoryzacji podpowiemy, jak je ustawić, na co zwracać uwagę jadąc w dłuższą trasę i jak jeździć bezpiecznie niezależnie od warunków. To co, ruszamy?

Rozrywka

Wolisz oglądać filmy czy czytać dobrą prasę? W strefie rozrywki zrelaksujesz się i naładujesz baterie. Mamy w planach kilka ciekawych aktywności. Czego możesz się spodziewać? To niespodzianka :)

Rodzina

Strefa rodzinna na See Bloggers to setki inspirujących rozmów, dyskusji i spotkań z rodzicami. Jeśli rodzicielstwo jest sztuką, to wszyscy w tej strefie jesteśmy artystami. Na czele z naszymi pociechami!

Sport

Rozruszamy swoje mięśnie w wielkim stylu. Wspólnie odbędziemy trening fitness i przygotujemy się na intensywne dni festiwalowe. Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na niezły wycisk!

Technologia

Technologicznie rzecz biorąc skupimy się na rozwoju innowacji. Na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, prostych i skomplikowanych. Bez obaw! Wszystko wyjaśnimy i opowiemy w przystępny sposób.

Turystyka

Za górami, za lasami, za siedmioma dolinami, tym razem nie na łodzi, lecz w nowoczesnej Łodzi odbywa się święto influencerów. W strefie turystyki chętnie posłuchamy, jak tu dotarliście i jakie podróże macie przed sobą.

Lifestyle

Jak żyć? -czy da się odpowiedzieć na to pytanie? To dopiero wyzwanie! W strefie lifestyle przybliżymy pomysły, inspiracje i motywacje na oryginalne życie bez nudy i rutyny.