WRÓĆ DO FAQ-MENU

INFORMACJE OGÓLNE

 KIEDY I GDZIE ODBĘDZIE SIĘ TEGOROCZNA EDYCJA SEE BLOGGERS ŁÓDŹ?
See Bloggers Łódź to siódma edycja festiwalu. W tym roku odbędzie się on 7-9 czerwca 2019 r. w EC1 Łódź - Miasto Kultury. Udział w wydarzeniu dla twórców internetowych jest bezpłatny, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ W WYDARZENIU?
W See Bloggers Łódź mogą uczestniczyć influencerzy, blogerzy, osoby aktywnie prowadzące profile na Instagramie, Snapchacie, YouTube. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Spośród wszystkich zgłoszeń organizatorzy wybierają 2500 osób, które otrzymają możliwość uczestnictwa w wydarzeniu.

CZY MÓJ KANAŁ MUSI BYĆ PROWADZONY PO POLSKU?
Nie ma takiej konieczności, zgłosić się może każdy twórca. Pamiętaj jednak, że całość festiwalu i wszystkie aktywności odbywać się będą w języku polskim.

CZY KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ MA ZNACZENIE?
Nie, kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Liczy się pomysł, jakość prezentowanych treści i zaangażowanie twórcy. 

CZY NA SEE BLOGGERS ŁÓDŹ BĘDZIE PADAĆ DESZCZ?
Zamówiliśmy ładną pogodę, jednak zachęcamy do zabrania ze sobą parasola – przyda się zarówno do ochrony przed deszczem i słońcem.

CZY SĄ OFICJALNE HASHTAGI SEE BLOGGERS ŁÓDŹ?
Jasne! #SeeBloggersLodz, #KochamLodz, #SeeBloggers2018 i klasyk #SeeBloggers oraz hashtagi danej strefy, o których będziemy informować wkrótce w naszych mediach społecznościowych.

CZY MOGĘ WYBRAĆ AKTYWNOŚCI W KILKU STREFACH?
Tak. Nie musisz ograniczać się do jednej strefy. Pamiętaj jednak, że na udział w warsztatach obowiązują zapisy.

CZY MOGĘ KUPIĆ WEJŚCIÓWKĘ, JEŚLI NIE OTRZYMAM ZAPROSZENIA NA SEE BLOGGERS ŁÓDŹ?
Niestety, nie ma takiej możliwości. Jedyną możliwością dostania się na festiwal jest przesłanie zgłoszenia i jego pozytywna weryfikacja.

NIE MOGĘ POJAWIĆ SIĘ NA SEE BLOGGERS ŁÓDŹ, CZY MOGĘ ODDAĆ KOMUŚ WEJŚCIÓWKĘ?
Niestety, nie ma takiej możliwości. Wybieramy i zapraszamy imiennie określonych twórców internetowych.

CZY DRUGIEGO I TRZECIEGO DNIA DOSTANĘ NOWĄ OPASKĘ?
Nie. Opaski wręczane są jednorazowo, podczas rejestracji. Nie musisz się jednak martwić, są wykonane z materiału, który spokojnie wytrzyma trzy dni.

NASZ KANAŁ PROWADZI KILKA OSÓB. CZY MOŻEMY PRZYJECHAĆ WSZYSCY?
Tak, ale zapisać powinien się każdy osobno, podając swoje dane (w tym również własny adres e-mail), ale nazwę i adresy jednego, tego samego kanału.

CZY MOGĘ ZAPROPONOWAĆ PRELEGENTA?
Tak, wystarczy, że wypełnisz formularz TUTAJ.

JAKI STRÓJ OBOWIĄZUJE NA KONFERENCJI?
Taki, w którym czujesz się najlepiej. Pamiętaj jednak, że lato w Polsce bywa kapryśne, warto przygotować się na różne warunki!

CZY MOGĘ ZABRAĆ OSOBĘ TOWARZYSZĄCĄ?
Odbędą się dodatkowe zapisy dla osób towarzyszących, jednak będą dotyczyły tylko wieczornej imprezy integracyjnej, a liczba miejsc jest ograniczona.

CZY MOGĘ ZABRAĆ ZWIERZAKA?
Niestety, Twój pupil musi zostać w domu. Nie ma możliwości przebywania ze zwierzętami na terenie wydarzenia.

GDZIE ZNAJDĄ SIĘ RZECZY ZNALEZIONE NA KONFERENCJI?
Rzeczy znalezione podczas konferencji zostaną przeniesione do szatni. Po wydarzeniu prosimy o wysłanie wiadomości na [email protected] lub na nasze kanały społecznościowe.

CZY ZAPEWNIACIE NOCLEG I DOJAZD DO ŁODZI?
Zarówno nocleg, jak i dojazd do Łodzi należy zapewnić sobie na własną rękę. Natomiast udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

CZY BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ NAŁADOWANIA TELEFONU/KOMPUTERA?
Nie gwarantujemy takiej możliwości. Najlepiej zaopatrzyć się w powerbanki.

GDZIE MOGĘ ZNALEŹĆ WASZE KANAŁY SOCIAL MEDIA?

   

GDZIE MOGĘ OBEJRZEĆ ZDJĘCIA Z SEE BLOGGERS?
Zdjęcia z poprzednich edycji możesz zobaczyć na naszym Facebooku.

CZY MOGĘ KORZYSTAĆ ZE ZDJĘĆ WYKONANYCH PRZEZ FOTOGRAFÓW NA WYDARZENIU?
Możesz pobrać nasze zdjęcia i wykorzystać je do różnego rodzaju publikacji medialnych, jeżeli w opisie wymienisz ich autora oraz nazwę wydarzenia. Wymagamy również, aby na zdjęciu było widoczne logo See Bloggers Łódź. Pamiętaj, że nie wyrażamy zgody na edycję czy też dowolną obróbkę zdjęć, które udostępniamy.

REJESTRACJA

JAKIE WYMOGI TRZEBA SPEŁNIĆ, ABY MÓC UCZESTNICZYĆ W SEE BLOGGERS ŁÓDŹ?
Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią i prowadzisz aktywnie kanał w internecie.

KIEDY RUSZA REJESTRACJA?
Tę informację podamy wkrótce - warto śledzić nasze media społecznościowe, tam wszystkie aktualności pojawiają się w pierwszej kolejności. Jeśli chcesz zapisać się do naszego newslettera i dowiedzieć się o zapisach, jako pierwszy, możesz to zrobić TUTAJ.

JAK DOWIEM SIĘ O ZAKWALIFIKOWANIU?
Dostaniesz stosowną informację na swoją skrzynkę e-mail. Pamiętaj, aby często ją sprawdzać!

CZY BĘDZIE LISTA REZERWOWA?
Planujemy jedną turę zapisów. Śledź jednak nasz kanał na Facebooku, być może pojawią się jakieś niespodzianki :)

KIEDY I GDZIE MOGĘ ODEBRAĆ SWÓJ IDENTYFIKATOR?

Identyfikator otrzymasz podczas rejestracji, już na samej konferencji. Miej go zawsze ze sobą wraz z opaską.

INFLUENCERZY

KIM JEST INFLUENCER?
W dużym skrócie to osoba, która jest aktywna w internecie i której opinia liczy się wśród społeczności internetowej. Prowadzi popularny kanał na Facebooku, Instagramie, Snapchacie, Twitterze, pisze bloga, nagrywa filmy na YouTube.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZGŁOSIĆ SIĘ JAKO INFLUENCER?
Na naszej stronie będą uruchomione zapisy. Wystarczy, że wypełnisz formularz i powiesz nam krótko, na czym polega twoja aktywność w internecie. Śledź nas na kanałach społecznościowych, aby nie przegapić zapisów! Pamiętaj, że na See Bloggers Łódź przyjmiemy 2500 influencerów. Nie liczy się kolejność zgłoszeń, a ich jakość :) Jeśli chcesz dowiedzieć się o zapisach, jako pierwszy, zapisz się do newslettera TUTAJ.

ILE KOSZTUJE UDZIAŁ W SEE BLOGGERS ŁÓDŹ?
Udział w festiwalu jako influencer jest bezpłatny, jednak należy najpierw zarejestrować się oraz otrzymać potwierdzenie udziału.

CZEGO MOGĘ SIĘ SPODZIEWAĆ NA SEE BLOGGERS ŁÓDŹ?
Podczas festiwalu zaplanowano liczne warsztaty, prelekcje i panele prowadzone przez największych influencerów i ekspertów. Do wyboru jest aż 13 stref, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo podczas przerw networkingowych możesz spotkać przedstawicieli marek, które chcą podjąć współpracę z twórcami internetowymi.

CZY MOGĘ PRZYPROWADZIĆ ZNAJOMYCH?
Niestety, See Bloggers Łódź jest imprezą zamkniętą, na którą wymagane są zaproszenia. Jako uczestnik-influencer możesz jednak przyjść z jedną osobą towarzyszącą na imprezę wieczorną. Taką osobę należy zarejestrować w oddzielnych zapisach, o których będziemy informować drogą mailową i w mediach społecznościowych.

CZY MOGĘ PRZYJECHAĆ Z DZIEĆMI?
Tak, należy je najpierw zarejestrować w oddzielnym formularzu. Więcej informacji znajdziesz w dziale FAQ Dzieci.

PARTNERZY

CZYM JEST SEE BLOGGERS ŁÓDŹ?
See Bloggers Łódź to największy festiwal dla twórców internetowych w Polsce. Dotychczas odbyło się pięć edycji w Gdyni i jedna, szósta w Łodzi. W tym roku również wracamy do Łodzi i wspólnie z miastem organizujemy VII edycję. Głównym celem See Bloggers Łódź jest integracja i edukacja środowiska influencerów oraz biznesu.

CO ZYSKUJĘ JAKO PARTNER SEE BLOGGERS ŁÓDŹ?
Stając się partnerem wydarzenia twoja marka bezpośrednio dociera do 2500 influencerów, w tym blogerów, vlogerów, instagramerów. To możliwość zbudowania pozytywnego wizerunku i prezentacji strategii marki, o których influencerzy mogą powiedzieć w sieci. Istotną częścią See Bloggers Łódź są również spotkania 1:1 między przedstawicielami marek i influencerami, które odbywają się w strefie networkingowej.

JAK MOGĘ NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ Z SEE BLOGGERS ŁÓDŹ?
Pomożemy reprezentowanej przez Ciebie marce efektywnie współpracować z influencerami. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby poznać szczegóły. Informacje kontaktowe znajdują się poniżej lub umów się na rozmowę za pomocą kalendarza TUTAJ.

Dominika Liecau 

Dominika Liecau

[email protected]

+48 579 192 397  

AGENDA

JAKI JEST PROGRAM PRELEKCJI NA SCENACH?
Szczegółowa agenda jest w trakcie przygotowywania. Dokładne informacje na temat wykładów oraz warsztatów udostępnimy wkrótce na stronie internetowej festiwalu.

KIEDY RUSZAJĄ ZAPISY NA WARSZTATY?
Stosowne informacje pojawią się na stronie i w mediach społecznościowych - zapraszamy do śledzenia!

CZY JEST PRZEWIDZIANA IMPREZA INTEGRACYJNA?
Oczywiście! Tradycyjnie odbędzie się ona w sobotni wieczór. Nie może Cię tam zabraknąć!

KTO WYSTĄPI W TYM ROKU NA SCENIE?
Na See Bloggers Łódź zapraszamy kilkudziesięciu ekspertów. Ogłosimy ich na naszych kanałach społecznościowych oraz na stronie internetowej.

WOLONTARIUSZE

CHCĘ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM. CO MUSZĘ ZROBIĆ?
Wystarczy, że wypełnisz odpowiedni formularz, by zgłosić kandydaturę na wolontariusza. A potem tylko czekasz na kontakt z naszej strony.

DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM NA SEE BLOGGERS ŁÓDŹ?
Zostając wolontariuszem będziesz mógł uczestniczyć w See Bloggers Łódź, a tym samym poznać 2500 influencerów i twórców internetowych oraz wielu wybitnych prelegentów. Zobaczysz też, jak wygląda organizacja tego typu wydarzeń “od środka”.

KTO MOŻE ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM SEE BLOGGERS ŁÓDŹ?
Wolontariuszem może zostać każda osoba, która ukończyła 18. rok życia oraz chce pomóc nam w organizacji wydarzenia.

JAKIE OBOWIĄZKI PEŁNIĄ WOLONTARIUSZE PODCZAS SEE BLOGGERS ŁÓDŹ?
Wolontariusze pomagają nam m.in. przy recepcji, stanowiskach partnerów lub podczas prelekcji i paneli. Dzieje się bardzo dużo, więc zadania na pewno będą atrakcyjne i różnorodne!

DZIECI

CZY MOGĘ PRZYJECHAĆ Z DZIECKIEM?
Tak, przyjazd z dzieckiem nie stanowi dla nas żadnego problemu. Ważne, żeby zostało to odnotowane w odpowiednim formularzu zgłoszeniowym – odbędą się jeszcze dodatkowe zapisy.  Będziemy o tym informować mailowo i w naszych mediach społecznościowych.

A Z DWOMA/TRZEMA?
Również. Tak samo muszą być odnotowane w formularzu.

CZY DZIECI MOGĄ PORUSZAĆ SIĘ PO WYDARZENIU?
Nie, jeśli nie są pod opieką dorosłych. Dzieci mogą przebywać tylko w wyznaczonej strefie parentingowej. Nie ma również możliwości, aby towarzyszyły podczas imprezy wieczornej.

CZY BĘDZIE WYDZIELONA STREFA DLA DZIECI?
Tak. Dzieci będą miały zapewnione gry i zabawy w specjalnej strefie. To jedyne miejsce, w którym mogą przebywać bez rodzica lub opiekuna prawnego.

WRÓĆ DO FAQ-MENU