Uczestnicz jako
Influencer

Dowiedz się o zapisach jako pierwszy

Bądź na See Bloggers Łódź jako twórca internetowy. Prowadzisz bloga? Masz popularne konto na Instagramie, Snapchacie lub YouTube? Aktywnie współtworzysz i wpływasz na kształt polskiej lub zagranicznej sceny internetowej?

Stań się częścią największego festiwalu dla twórców i influencerów i przybądź 7-9 czerwca do Łodzi! W tym roku przyjmiemy aż 2500 z was.

 

Dlaczego warto być na See Bloggers Łódź?

Edukacja

Wysłuchaj paneli i wykładów najlepszych ekspertów. Weź udział w warsztatach tematycznych. Rozwijaj wiedzę i umiejętności.

Networking

Uczestnicz w indywidualnych spotkaniach z przedstawicielami największych marek. Nawiązuj współpracę i rozszerzaj sieć kontaktów.

Uczestnicy

Poznaj środowisko influencerów i twórców internetowych. Wymieniaj się doświadczeniami i baw się w inspirującym gronie.

Dowiedz się o zapisach jako pierwszy

Wpisz swój adres e-mail i otrzymuj najaktualniejsze informacje o festiwalu See Bloggers Łódź oraz Plebiscycie #Hashtagi Roku!

Administratorem Twoich danych osobowych jest See Bloggers sp. z o.o.
Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych Administratorem Twoich danych osobowych jest See Bloggers sp. z o.o. , al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, NIP: 5862296834, REGON: 361370444 zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Gdańsk Północ pod numerem: 0000555610. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji See Bloggers oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO w zakresie marketingu naszych usług. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu See Bloggers Sp. z o.o, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na jej rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie. Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy – do momentu zakończenia See Bloggers oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegóły dot. przetwarzania przez nas Twoich danych możesz znaleźć w naszej Polityce Prywatności. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać do nas e-maila na [email protected]

Opinie o See Bloggers

 

Tomek Tomczyk

JasonHunt.pl

 

Maja Sablewska

Doradca wizerunkowy

 

Łukasz Jakóbiak

20m2 Łukasza

 

Anna Skura

What Anna Wears

 

Agnieszka Jastrzębska

JASTRZAB POST

 

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży